Hakkımızda

Velavit ekibi olarak her tüketicimizin sağlığına değer veriyor ve daha iyi bir yaşam tarzı oluşturmasına yardımcı oluyoruz. Tüketicilerimizin ihtiyaçlarına odaklanıyor ve onlara en iyi ürünleri sunmak için çaba gösteriyoruz.

Velavit, Salute Grup çatısı altında yer alan yenilikçi bir gıda takviyesi markasıdır.

Salute Grup, Türkiye’de ilaç, OTC ve dermokozmetik ürünlerde dünya markaları ile profesyonel iş birliklerinde bulunarak Türk sağlık sektöründe önemli hizmetler vermektedir. Avrupa’nın en iyileri arasında yer alan Fransız menşeli Bioderma, Institut Esthederm, Etat Pur gibi Dermokozmetik markalarını Türkiye’de tüketicilerle buluşturuyor. Aynı vizyon ile, Velavit Almanya’da, Salute güvencesi ile üretilmektedir.

 

Siz de Velavit ailesinin bir parçası olarak, sağlığınıza değer katın. Ürünlerimizin faydalarını keşfetmek ve daha fazla bilgi almak için sitemizi keşfedin.

 


Kalite Politikamız

Velavit; Avrupa kalitesini ve üretim teknolojisini tamamen ihtiyaçlara odaklanmış özel formüllerle buluşturan, siz değerli tüketicilerin beklentilerini karşılayan, yüksek kalite standartlarında ürünler geliştirmeyi ve sunmayı taahhüt eder.

Sertifikalarımız

Kalite standartlarımızı koruyabilmek sürdürülebilir hizmet kalitemizin en öncelikli koşuludur. Avrupa standartlarında üretim kalitemizi belgeleyen tüm sertifikalarımızı aşağıda görebilirsiniz.